JEAN-BAPTISTE CHÉREAU. "Violet Claire".

1455579. JEAN-BAPTISTE CHÉREAU. "Violet Claire".

Blandet teknik på bord på bagsiden, signeret, dateret december 1961 og med etiket fra René Métras Gallery i Barcelona 54x81 cm.

I god stand. metalramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

I god stand. metalramme.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 677