CASH SAFE, Jöli Safe Model 2.

CASH SAFE, Jöli Safe Model 2.
1455073. CASH SAFE, Jöli Safe Model 2.

Udført af Jörgen S. Lien Industrier Højde 51 cm Dybde 46 cm Bredde 41 cm.

Brugsslitage, nøgle til boks i skab mangler, men ulåst.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 8.891