Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Halmstads Auktionskammare
Sølv & Metal
Tin, messing og kobber
VÆGLAMPER, 2 stk., messing, "Pendeln", Pierre Forsell, Skultuna, 20. århundrede.
1454358. VÆGLAMPER, 2 stk., messing, "Pendeln", Pierre Forsell, Skultuna, 20. århundrede.
Højde 48 cm, mærket 1607.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Højde 48 cm, mærket 1607.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Halmstads Auktionskammare
Antal besøg:
613