HØJTTALER, 5 stk, Proson.

HØJTTALER, 5 stk, Proson.
1453803. HØJTTALER, 5 stk, Proson.

2 stk, Conquest Sat 5010 MK II, højde 33 cm.
1 stk, Conquest Sat 5020 MK II, højde 18 cm.
2 stk, Conquest Sat 6030, højde 114 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker. Ikke funktionstestet. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 6.288