BIBLIOTEKSVOGN, midten af det 20. århundrede.

145361. BIBLIOTEKSVOGN, midten af det 20. århundrede.

Stående af stål på remskiver. Tre flytbare hylder i bøg. Længde 85, bredde 31, højde 83 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 7.312