SOFABORD, Chippendale-stil, første halvdel af det 20. århundrede.

145328. SOFABORD, Chippendale-stil, første halvdel af det 20. århundrede.

Mørkt træ. Nærmest rektangulær skive. På buede ben. Løvepoter. Længde 110, bredde 60, højde 59 cm.

Brugsslitage, skiven med pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 837