SERVERINGSVOGN, Luigi Massoni for Guzzini, 1970'erne.

145152. SERVERINGSVOGN, Luigi Massoni for Guzzini, 1970'erne.

Bakke diameter ca 56 cm. Samlet højde ca 64,5 cm.

Slitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 1.325