UKENDT KUNSTNER, olie på lærred, signeret Jacobs 1897.

145107. UKENDT KUNSTNER, olie på lærred, signeret Jacobs 1897.

Havnebillede, 40x51 cm.

Mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Havnebillede, 40x51 cm.

Mindre pletter.

Antal besøg: 988