ERICH ISHOLT. Blandede medier.

1450264. ERICH ISHOLT. Blandede medier.

Båstad 1962, signeret 45x63 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 3.360