PUNCH COOLER med 6 KRUS, Mejsler, Nyköping, 1928.

144895. PUNCH COOLER med 6 KRUS, Mejsler, Nyköping, 1928.

Stemplet B8, højde 25 cm. Krus fra GAB Tenn. Indgraveret dedikation.

Brugsslitage. Mindre buler og ridser på den nederste del af radiatoren.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.150