TELEFONBORD, teak, sortfarvet, 1950'erne / 60'erne.

144858. TELEFONBORD, teak, sortfarvet, 1950'erne / 60'erne.

Højde 58 cm, længde 64,3 cm og dybde 30 cm.
To skuffer.

Brugsslitage. Ridser og stød.

Få foretaget en gratis vurdering!

To skuffer.

Brugsslitage. Ridser og stød.

Antal besøg: 2.361