GULVLAMPE, Alf Svensson, Bergboms.

144771. GULVLAMPE, Alf Svensson, Bergboms.

Hæv og sænk, maksimal højde ca. 140 cm.

Slitage, pletter, skærm med buler, det ene ben skævt, del mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.165