SKEER, SØLV, VÄSTERVIK, TRE STK, WENNERSTRÖM OG JORTZ.

1447262. SKEER, SØLV, VÄSTERVIK, TRE STK, WENNERSTRÖM OG JORTZ.

To skeer af Wennerström, 1809, længde 20,5 cm og en ske af Theodor Jortz, 1810 (første år af stipendiet), længde ca 20,5 cm.
Proveniens, Villa Dagmar, Båstad.

Noget Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Noget Brugsslitage.

Antal besøg: 803