SKRIVEBORD med bukkeben, 3-delt.

1447038. SKRIVEBORD med bukkeben, 3-delt.

Højde 74,5, længde 150, bredde 85 cm.

Proveniens, et designhjem fra Småland.

Brugsslitage, ridset skive.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridset skive.

Antal besøg: 4.430