PETER RONA. olie på lærred, signeret.

1446921. PETER RONA. olie på lærred, signeret.

"Blank is ved Hjälmare Sund". Cirka 45 x 60 cm.

Malm.

Få foretaget en gratis vurdering!

Malm.

Antal besøg: 2.621