SKAB, sandsynligvis Gärsnäs, 1930'erne-40'erne.

144624. SKAB, sandsynligvis Gärsnäs, 1930'erne-40'erne.

Skab, rigt skåret, længde 141, dybde 47, højde 129 cm.

Slitage, stødmærke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, stødmærke.

Antal besøg: 2.581