ROLF LIDBERG. Blæk på papir, Monogram signeret RL og dateret -74.

144520. ROLF LIDBERG. Blæk på papir, Monogram signeret RL og dateret -74.

Fed. Mål 32 x 25 cm.

Have på. Tape på bagsiden tørret og glasset ud af position på rammen.

Kunstner/designer

Rolf Lidberg (1930–2005)

Få foretaget en gratis vurdering!

Fed. Mål 32 x 25 cm.

Kunstner/designer

Rolf Lidberg (1930–2005)

Antal besøg: 958