SALONGRUPPE, Rokokostil, 1900-tallet.

144513. SALONGRUPPE, Rokokostil, 1900-tallet.

Sofa og to lænestole. Betræk i rødt fløjl. Sofaens bredde er 140 cm.

Mindre Brugsslitage, ridser, pletter, lidt løse kanter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 810