KRYSTALKRONE, messing, 20. århundrede.

1445007. KRYSTALKRONE, messing, 20. århundrede.

Forgyldt messing med slebne prismer, 1 lyspunkt, højde 53, diam 32 cm (højde på lampe og kæde 90 cm).

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 689