KNAGEBÆGERSTIKKE, SMD Design.

KNAGEBÆGERSTIKKE, SMD Design.
1443225. KNAGEBÆGERSTIKKE, SMD Design.

Tøjbøjle gulvmodel lakeret stål 2 dele med højde 190 cm, bundplade diam. 34,5 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 964