RC RISELEY, akvarel, signeret i 1915.

144299. RC RISELEY, akvarel, signeret i 1915.

Landskab med til. 35x52 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Landskab med til. 35x52 cm.

Antal besøg: 1.890