SHEET SHEET, Quaker State Motor Oil, midten af det 20. århundrede.

144293. SHEET SHEET, Quaker State Motor Oil, midten af det 20. århundrede.

Diameter 60 cm.

Slitage, mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 60 cm.

Slitage, mærker, ridser.

Antal besøg: 2.343