SEMI-AKUSTISK GUITAR, Axman 54561.

1441433. SEMI-AKUSTISK GUITAR, Axman 54561.

Længde ca. 106 cm.

Brugsslitage. Knop og snor mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 106 cm.

Antal besøg: 7.321