HALBORD, teaktræ, 1960'erne.

HALBORD, teaktræ, 1960'erne.
1441131. HALBORD, teaktræ, 1960'erne.

Længde 87 cm, dybde 35 cm, højde 54 cm.

Ridser og Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ridser og Overfladeslitage.

Antal besøg: 555