ARVID OLSON. Olie på lærred, Hälsinge-motiv, Lade.

143929. ARVID OLSON. Olie på lærred, Hälsinge-motiv, Lade.

47x39 cm.

Brugsslitage og snavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

47x39 cm.

Brugsslitage og snavs.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.613