MAPP, "Modeller i blyant" af Nils Dardel.

1438165. MAPP, "Modeller i blyant" af Nils Dardel.

Alle sider i offsettryk, udgivet af Bonniers i 1944.

Slitage, 1 blad mangler, omslag med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.409