STIG JONZON. OLIE på Panel, "Buksekrog" signeret og dateret.

143771. STIG JONZON. OLIE på Panel, "Buksekrog" signeret og dateret.

Signeret og dateret 1963 13,5 X 54 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Stig Jonzon (1913–1987)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Stig Jonzon (1913–1987)

Antal besøg: 1.294