STOL/DIVAN med hjul, 19./20. årh.

1436217. STOL/DIVAN med hjul, 19./20. årh.

Ryghøjde 72, længde 180 cm.

Brugsslitage, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ryghøjde 72, længde 180 cm.

Brugsslitage, mærker.

Antal besøg: 5.131