TANDLÆGESKAB, første halvdel af det 20. århundrede.

143570. TANDLÆGESKAB, første halvdel af det 20. århundrede.

Højde 170, bredde 79, dybde 41 cm.

Slitage, mærker efter udhæng, senere hylder, Kantstødt på glashylder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.802