FIOL med CASE, Hardingfela, svensk kopi, 1900-tallet.

143471. FIOL med CASE, Hardingfela, svensk kopi, 1900-tallet.

Rigt skåret og dekoreret. Længde 70 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.954