Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Kalmar Auktionsverk
Kunst
Malerie
CARL BERGFELD. OLIE på lærred Fjordlandskab, Signeret.
143278. CARL BERGFELD. OLIE på lærred Fjordlandskab, Signeret.
Mål 23 x 36 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Mål 23 x 36 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Kalmar Auktionsverk
Antal besøg:
976