BÅNDAFSPILLER, Sony TC-366 Solid State.

1432525. BÅNDAFSPILLER, Sony TC-366 Solid State.

Fineret. Længde ca 42 cm.

Ikke funktionstestet. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Fineret. Længde ca 42 cm.

Antal besøg: 629