LYS Et par, messing, Skultuna mølle, 1800-tallet.

143231. LYS Et par, messing, Skultuna mølle, 1800-tallet.

N 58. Baluster formet. Højde 15.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 2.720