A BROWNLIE DOCHARTY. Olie på lærred, signeret 1891.

143156. A BROWNLIE DOCHARTY. Olie på lærred, signeret 1891.

Flodlandskab med fiskere, 40 x 50 cm.

farvetab, let krakeleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

farvetab, let krakeleret.

Antal besøg: 1.121