Sæt ÆLDRE GRAFIK, 4 dele bl.a. efter Wilhelm Swidde.

143129. Sæt ÆLDRE GRAFIK, 4 dele bl.a. efter Wilhelm Swidde.

Bla. Stockholm Slot og Svartsjö Slot, Største bladmål: 42 x 61,5 cm.

Slitage, håndtering af folder, rifter, reparationer, beskåret, påskrifter, ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.023