DAMER NØGEN - SIGNERT.

DAMER NØGEN - SIGNERT.
1430992. DAMER NØGEN - SIGNERT.

Olie/lærred signeret nederst til venstre *A. Ildtræ*, nøgen i portrætformat af en ung dame, halvlangt omgivet af sarte blomster og en jakke, hovedet med håret bundet i en løs hestehale drømmende sænket, ca. 61 x 70,5 cm, i en gylden profilramme, ca. 76x86 cm.

Meget velbevaret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Meget velbevaret.

Antal besøg: 945