Malmkrona begyndelsen af det 20. århundrede.

142922. Malmkrona begyndelsen af det 20. århundrede.

5-armet, diameter 44 cm Støbte lysrør.

Brugsslitage/ Beskidt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage/ Beskidt.

Antal besøg: 551