OLLE SVANLUND. Gouache.

OLLE SVANLUND. Gouache.
1428817. OLLE SVANLUND. Gouache.

Sammensætning med muslingeskal. Signeret og dateret -97.
74x55 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Olle Svanlund (1909–1996)

Få foretaget en gratis vurdering!

74x55 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Olle Svanlund (1909–1996)

Antal besøg: 338