SYSCRIN på ben, træ, dateret 1954.

1426606. SYSCRIN på ben, træ, dateret 1954.

Længde 49 cm.
Bredde 38 cm.
Højde 57 cm.
Inkluderer strikkepinde og garn og syting.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 49 cm.
Bredde 38 cm.
Højde 57 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.086