VASE OG FORING, keramik, Jugend 1900-tallet.

1424872. VASE OG FORING, keramik, Jugend 1900-tallet.

Vase. Højde 25 cm. Signeret GH Yderfor. Højde 12,5 cm. 10x21 cm. Signeret GH.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 433