HEDVIG TEGNER. Akvarel.

HEDVIG TEGNER. Akvarel.
1424681. HEDVIG TEGNER. Akvarel.

Kirkens interiør. Underskrevet. 43x37 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 496