HANS J. WEGNER. MODEL CH50.

HANS J. WEGNER. MODEL CH50.
1424001. HANS J. WEGNER. MODEL CH50.

Hans J wegner for Carl Hansen & søn Model CH 50 sædehøjde 42 cm.

Brugsslitage, mindre pletter og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.245