BATTLEBOARD, mahogni.

BATTLEBOARD, mahogni.
1422927. BATTLEBOARD, mahogni.

Højde ca. 75 cm, bord 50 cm, slaglængde 68 cm x 2, total længde 186 cm, bredde ca. 82 cm. 2 skuffer i kanten. Afrundede hjørner på slagene.

Pletter, ringe, ridser. Nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 709