EJE ÅSBRINK. Mixed media, signeret og dateret 1942.

1422869. EJE ÅSBRINK. Mixed media, signeret og dateret 1942.

Ca. 35x24 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 35x24 cm.

Antal besøg: 1.460