Kikkert, Hoya 8 x 40.

Kikkert, Hoya 8 x 40.
1422789. Kikkert, Hoya 8 x 40.

Kikkert i transportkuffert, mærket Hoya og 8 x 40. Individuelle okulardæksler medfølger.

Minimale brugsspor, alderspåvirkning på gummidele. Der mangler stropper til kikkert og taske.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.082