KENNETH LUNDIN. Farve serigrafi.

1422484. KENNETH LUNDIN. Farve serigrafi.

Godnat Halmstad. Nummereret EA. Bærer dedikation og dateret -89. 30x22 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 492