1422446. Philips Surround-højttalersystem.
Philips Surround System To surroundhøjttalere er cirka 29x10 cm Bassen er cirka 39,5x33,5 cm Forstærkeren er cirka 33,5x36 cm Fjernbetjeningen kommer med Philips iPod-dockingstationen mangler Modelnummer: HTS7202.
Brugt stand Små skrammer og overfladiske ridser på bunden En af surroundhøjttalerne har en lille lakridse. Kassen har skader.