ÆSKE, træ, århundredeskifte 1900.

1422104. ÆSKE, træ, århundredeskifte 1900.

højde 10 cm, bredde 23 cm, dybde 13 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 390