LYS, et par, bronze, neo-rokoko, 1800-/1900-tallet.

142138. LYS, et par, bronze, neo-rokoko, 1800-/1900-tallet.

Forgyldt. Balusterformet med dekoration af skaller og rocailler. Højde 24 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 826