SPEJLMØBLER, og BORD midt i det 20. århundrede.

142092. SPEJLMØBLER, og BORD midt i det 20. århundrede.

Spejl: 96X42 cm, Trymå bord med stenplade længde 51 højde 62 cm, Bord med intarsia og bronzer: Længde 57, bredde 37, højde 62 cm.

Brugsslitage, bordet med mindre finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 491